O nas

Lash Lifting in Beauty Salon. Beauty Treatment.
Makeup and hairstyle for a beautiful model

O nas

Istniejemy od 2007

Choroś Clinic mieści się przy ul, Gomulickiego 2 w Radomiu, oferujemy Państwu pełen zakres usług kosmetycznych oraz zabiegi medycyny estetycznej. Proponujemy gamę zabiegów pielęgnacyjnych zarówno dla Pań jak i dla Panów. Pomożemy zadbać o kondycję skóry twarzy i całego ciała, poprawimy wygląd dłoni, stóp. Do zabiegów wykorzystujemy urządzenia i preparaty renomowanych firm, których skuteczność została potwierdzona klinicznie i poprzedzona jest latami badań w laboratoriach. Dla Państwa wygody udostępniamy duży bezpłatny parking

Nasi specjaliści

Poznaj nasz zespół

Magdalena

Właścicielka

W zawodzie działam już od 2006 roku – Specjalizuje się w makijażu permanentnym, zabiegach kosmetycznych, kosmetologicznych a także z zakresu medycyny estetycznej. Zaczęło się to od paznokci 2003 roku. Jestem linergistka i stylistką paznokci. Swoje umiejętności ciągle doszkalam na różnego rodzaju szkoleniach Master Class, Eksperckiech, Workshop, a także w dziedzinach Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging. Od 2015 roku prowadzę również szkolenia dla firm medycznych z urządzeń takich jak: Hi-Fu, lasery do usuwania owłosienia, Plazma-blefaroplatyka powiek i maszyn endermologicznych.

Aleksandra

Kosmetolog

Zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii a także makijaż permanentny brwi.

Kinga

Masażystka

Absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej w Radomiu, obecnie studentka WSIiZ w Warszawie. Z kosmetyką i masażem związana od 6lat. Uwielbia dawać poczucie odprężenia i relaksu za sprawą masaży, zdobywając doświadczenie w ośrodkach SPA. Kinga wykonuje również zabiegi pielęgnacyjne twarzy, depilację laserową oraz dba o to, by Wasze stopy były piękne. Swoją pracę wykonuje z ogromną pasją i zaangażowaniem. Cechuje ją spokój i harmonia, którą możecie poczuć już na samym początku wizyty.

Julia

Wizażystka

Swój warsztat makijażu szkoliła między innymi w Paryżu i Maroku. Od teraz możecie się zapisać do niej w  Magii Urody.

Opinie z moment.pl

Co mówią o nas Nasze Klientki

Ula 28.08.2020

Pełen profesjonalizm! 🙂 Przyjemna atmosfera, oczywiście usługi wykonane nienagannie. Reżim sanitarny zachowany 🙂 Dziękuję zespołowi za super wykonana robotę 🙂

Danuta 07.03.2020

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w gabinecie. Cudowna atmosfera Widzę wyraźną poprawę stanu mojej skóry a to za sprawą zabiegu Dermapen oraz odpowiednio dobranych kosmetyków do stosowania w domu. Panie wyssały profesjonalizm z mlekiem matki. Z całego serca polecam... i już czekam na kolejne wizyty.

Małgorzata 24.08.2020

Jak zawsze super, perfekcyjnie. Makijaz permanentny brwi i ust wykonany przez Panią Magdę jest ekstra.